Окрім класичного доступу до мережі Інтернет також можливі наступні послуги:

Використання порту доступу до мережі Інтернет
Обслуговування портів підключення до каналів L2VPN
Виділення статичного IP адреси
Оренда оптичного волокна
Будівництво волоконно-оптичних каналів зв’язку
Будівництво структурованих кабельних мереж

Тарифи для суб’єктів господарської діяльності (ФОП, організацій і т.д – усіх НЕ ДОМАШНІХ користувачів) *

Бізнес 30 Початковий тарифний план вартістю 350грн./міс, що включає послугу безлімітного Інтернет на швидкості до 30Мбіт/с. Достатній для роботи в браузері, передачі фалів, підключення терміналів та ін. Рекомендована кількість користувачів (пристроїв): 1-4.

Бізнес 100 Середній тарифний план вартістю 500грн./міс, що включає послугу безлімітного Інтернет на швидкості до 100Мбіт/с з 0:00 до 18:00, до 50Мбіт/с с 18:00до 0:00. Достатній для роботи підприємства, передачі фалів, підключення терміналів, відеоспостереження та ін. Рекомендована кількість користувачів (пристроїв): 1-10.

Корпоративний 100+IP Повний тарифний план вартістю 1000грн./міс, що включає послугу безлімітного Інтернет на швидкості до 100Мбіт/с цілодобово. Достатній для будь-яких потреб Вашого бізнесу, включаючи цілодобове використання каналу зв’язку з повним навантаженням. У послугу включено надання статичної IP-адреси.

Вартість підключення становить 200грн *.

Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Виділена зовнішня IP адреса:

Зовнішня IP адреса необхідна в тому випадку, якщо Ви бажаєте, щоб до Вашого комп’ютера або ресурсу можна було звернутися, перебуваючи в будь-якій точці світу.

Підтримка зовнішньої IP адреси: щомісячно 30,00 грн. додатково до обраного тарифного плану.

Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

* вартість підключення може змінюватися в залежності від технічних умов, можливості підключення, обсягу робіт та витрачених матеріалів за конкретною адресою.

Деталі умов підключення і вартості тарифних планів Ви можете дізнатися за телефоном:
067-522-49-85.