Інтернет провайдер ДКМ

Інтернет у кожен дім

Акція “75 = 100” – 75 грн/міс за 100Мбит/с

Акція “75 = 100” – 75 грн/міс за 100Мбит/с

Віднови користування послугою з 1 лютого 2020 року і скористайся акційними тарифним планом “Зоряний 75” зі швидкістю до 100 Мб/с і вартістю 75 грн / міс до кінця 2019 року.


Шановні клієнти, раді запропонувати Вам акцію “75 = 100”. У ній можуть взяти участь всі абоненти мережі ДКМ, які з яких-небудь причин не могли скористатися нашими послугами 4 (і більше) місяця за адресою надання послуги

*.Оператор залишає за собою право продовжити термін дії акції.Участь в акції допускається тільки один раз на адресу / договір / клієнта за раніше обслуживаемому конкретному договру / адресою, так само не можуть взяти участь клієнти, раніше отримували послуги за акційною пропозицією “50 = 100”.
** Вартість повторної активації послуги за участю в акції становить 50 грн.
*** Допускається разове участь тільки в одній акції зі списку пропозицій оператора;

акційні пропозиції не «підсумовуються”;

використання акції обмежується терміном проведення акції;

участь в акції передбачає безперервне користування акційною пропозицією на весь період дії акції (не допускається призупинення послуги. У разі ненадходження / пропуску авансового платежу абонент автоматично припиняє участь в акції і переходить на стандартний тарифний план зі швидкістю доступу в мережу до 100Мб/с ).

після закінчення участі в акції клієнт зобов’язується повідомити оператора про бажаний тариф (в разі відсутності повідомлення за замовчуванням клієнт буде переведений на тариф зі швидкістю доступу до 100 Мб/с).

Залишити заявку на участь в акції, а так само уточнити всі подробиці можна за телефоном 067-522-49-85.

DKM

    Коментарі закрито.